MST’nin bütün ‘Yeni’leri Bursa’da

MST’nin bütün ‘Yeni’leri Bursa’da

. ST9.35 ile 8.70 metre mesafeye uzanan MST teleskopik forklift uzanma yüksekliğine bağlı olarak maksimum 3500 kg yük kaldırma kapasitesine sahip

MST İş ve Tarım Makinaları Bursa Tarım Fuarı kapsamında Sanlab tarafından geliştirilen simülatörünü, 6 serisi yeni bekoloderlerini ve tarıma yönelik MST marka telehandler modellerini sergiliyor

 

MST İş ve Tarım Makinaları Bursa Tüyap Fuar alanında 14’ncüsü düzenlenen Tarım Fuarı kapsamında Türkiye’nin ilk yerli bekoloder simülasyonunu sergiliyor. İş makinesi sektörünün ihtiyaçlarından birisi olan simülasyon fuarın ilgi odağı haline geldi. MST Simpro3 simülasyonun diğer simülasyonlardan farkı tamamen kendisine ait olan hareketli platform teknolojisi, gerçekçi fiziğe sahip olması, elektronik altyapısı, yüksek grafik kalitesi ve eğitim değerlendirme metodolojisi. Sanlab tarafından geliştirilen simülasyon hakkında bilgi veren Sanlab şirket yöneticilerinden Salih Kükrek, hareketli platform teknolojisinin MST’nin yaklaşımı ile geliştiğini söyledi. Simülasyon ile farklı senaryolarda eğitim verilebildiğini ifade eden Kükrek, operatörün makineyi ne kadar zorladığı, yakıt sarfiyatı ve iş kapasitesi gibi kriterler ölçülebildiğini sözlerine ekledi. Simülatör ile kullanım alışkanlığı kazandırması nedeniyle iş hacminin arttığını belirten Kükrer, simülasyon ile düz ve engebeli arazilere göre farklı çalışma ortamlarının oluşturulduğunu ifade etti.

 

Yeni ürünler Bursa Fuarı’nda

MST İş ve Tarım Makinaları, simülasyon haricinde yeni serisi 6 Plus bekoloderleri de Bursa Tarım Fuarı’nda sergiliyor. Özellikle operatör konforuna odaklanılarak geliştirilen 6 Plus Serisi bekoloderde hava süspansiyonlu koltuk, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyonu hidrolik bom kilidi, pilot kontrollü arka kazıcı joystickleri, geniş hacimli soğutmalı torpido gibi özellikler bulunuyor.

Ayrıca, Türkiye’deki tek yerli üreticisi olarak 6 farklı boyutta (7 metreden-17 metreye kadar) teleskopik forklift üreten MST, bu fuarda da tarım sektöründeki ihtiyacı yönelik olarak ST9.35 teleskopik forkliftini sergiliyor. ST9.35 ile 8.70 metre mesafeye uzanan MST teleskopik forklift uzanma yüksekliğine bağlı olarak maksimum 3500 kg yük kaldırma kapasitesine sahip.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar