2019 yılı verilerine göre pazar lideri yine HİDROMEK

2019 yılı verilerine göre pazar lideri yine HİDROMEK


Kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gruplarında 2019 yılı verilerine göre pazar lideri yine HİDROMEK oldu.

İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) tarafından açıklanan verilere göre HİDROMEK, 2019 yılının hem kazıcı yükleyici hem hidrolik ekskavatör hem de motor greyder ürün gruplarında en fazla yurt içi satışı gerçekleştiren markası oldu.
İMDER’in her yılın sonunda açıkladığı yıllık satış verileri 2019 yılı için 3 Ocak 2020 tarihinde açıklandı ve HİDROMEK’in yurt içindeki pazar liderliğini bir kez daha ortaya koydu. HİDROMEK, 2019 yılında da 3 ürün grubunda en fazla yurt içi satışı gerçekleştiren marka oldu. Kazıcı yükleyici ürün grubunda %51, lastikli ve paletli ekskavatör olmak üzere hidrolik ekskavatörde %30 ve motor greyder ürün grubunda ise %71 pazar payı ile HİDROMEK’in pazar liderliği bu yıl ile birlikte kazıcı yükleyicide 11. yıla, hidrolik ekskavatörde 8. yıla ve motor greyderde ise 2. yıla taşındı.

Güçlü, dayanıklı, verimli makineler

HİDROMEK, dördü Ankara’da, biri İzmir’de ve biri de Tayland’da olmak üzere 6 üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri üretimi yapıyor. Yıllık 10 bin adetlik üretim kapasitesi bulunan HİDROMEK’in 1.4 milyon metrekare üzerinde devam eden HİDROMEK Üretim Üssü’nde ilk faaliyete geçen komponent fabrikasında ise daha önce ithal ettiği şanzıman, aks ve hidrolik redüktör gibi ana komponentlerin üretimi artık büyük ölçüde kendi bünyesinde yapılıyor. 40 yılı aşkın üretim tecrübesi ve müşteri beklentileri çerçevesinde tasarlanan makineleri kullanıcılarına sağlamlık, düşük yakıt tüketimi, yüksek performans ve üstün konfor sağlıyor.

Yenilikçi ürünler

Üretiminin her aşamasında AR-GE, tasarım, teknoloji ve inovasyonla iç içe olan HİDROMEK, yenilikçi tasarıma sahip iş makineleri ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda öne çıkıyor. 100’den fazla ülkede 45 binin üzerinde makineleri çalışan HİDROMEK, AR-GE ve tasarımdaki gücünü aldığı uluslararası başarılar ve ödüllerle tescilliyor. HİDROME’in şu an aralarında Red Dot Best of the Best, Automotive Brand Contest, If Design, German Design ve Good Design gibi toplam 18 adet uluslararası prestije sahip tasarım ödülü bulunuyor.

Hızlı, güvenilir, yaygın servis ağı

HİDROMEK, yurt içinde 12 adet bölge müdürlüğü ve 81 ilde yetkin satış yetkilisi çalışanları ile doğrudan satış yapıyor. Yurt içinde 8 adet HİDROMEK bölge servis merkezi, 55'i özel yetkili servis noktası olmak üzere toplam 63 noktadan servis ve yedek parça hizmeti sağlayan HİDROMEK, %99 yedek parça bulunabilirliği ile etkin servis hizmeti sağlıyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar