Bobcat yeni makine ve hizmetlerini dijital etkinlikle duyurdu

Bobcat yeni makine ve hizmetlerini dijital etkinlikle duyurdu

 

Bobcat,yeni sloganı olan Next is Now konsepti ile  büyük bir sanal lansman etkinliğinde yeni makinaların, yenilikçi müşteri çözümlerinin lansmanını ve ayrıca yeni pazarlara girdiğini duyurdu. Şirketin sadece kompakt inşaat ekipmanlarında dünya lideri olmayı hedeflemediği; amacın "tüm kompakt ekipman endüstrisine liderlik etmek" olduğu belirtiliyor. Bunun da, rakipleri yetişmeye zorlayacak daha geniş bir ürün yelpazesi, daha sık ürün güncellemeleri ve yenilikçi tasarımlar ve teknolojiler anlamına geldiği ifade ediliyor. Doosan Bobcat EMEA Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Roy Haaker, "Next is Now felsefesinden esinlenen Bobcat, eşi görülmemiş sayıda yeni ürün ve ürün kategorisi piyasaya sürüyor" dedi. Bobcat bu ilk aşamada 12 farklı kategoride lansman yapıyor ve toplamda 48 ürünü tanıtıyor. Bobcat, hemen veya çok kısa bir süre içinde pazara girecek olan aşağıdaki ürün kategorilerinin yanı sıra, sektöre şimdi ve gelecekte nereye gideceğini gösteren yeni bir teknoloji sunuyor.

Dört ana seride yeni araçlar piyasaya sürüldü: R Serisi Mini Yükleyiciler ve Kompakt Paletli Yükleyiciler; R2-Serisi 5-6 ton Mini Ekskavatörler; Kompakt Tekerlekli Yükleyiciler ve Küçük Belden Kırmalı Yükleyiciler

Yeni R2-Serisi 5-6 tonluk mini ekskavatörler

Bobcat aynı zamanda şirketin yeni R2 Serisi 5-6 tonluk Stage V uyumlu mini ekskavatörlerini - yeni E50z, E55z ve E60 modellerini - piyasaya sürüyor. Tüm bu modeller, sınıfının en iyisi yüksek performans, mükemmel stabilite ve çalışma fonksiyonlarının sorunsuz kontrol edilebilirlik karışımını sunuyor. Bobcat’in R2-Serisi ekskavatörlerinin teslimi 2021'in başlarında başlayacak.

Bobcat tekerlekli yükleyici pazarına girdi

Şirketin yükleyici ürün portföyünü genişletmek ve şirketin kompakt ekipmanda dünya lideri konumunu güçlendirmek için Bobcat, kompakt tekerlekli yükleyiciler (CWL'ler) ve küçük eklemli yükleyiciler (SAL'ler) için Avrupa tekerlekli yükleyici pazarına giriyor.

Şirket, müşterilerine inşaat, kiralama, tarım, çevre düzenlemesi, yol çalışmaları, malzeme taşıma ve diğer birçok sektördeki özel uygulamalar için optimize edilmiş özelliklere sahip daha fazla Bobcat ürünü seçeneği sunmak için yükleyici portföyünü genişletiyor.

 Yeni Bobcat yenilikleri ve teknolojileri

Gelecek sadece daha güçlü değil, dijital ve bağlantılı. Bobcat, insanları ve makineleri yeni ve yenilikçi yollarla birbirine bağlamak için bu alana giriyor. Bu teknolojiler konsept geliştirme aşamasında veya pazara girmeye hazır. Bu, bayilerin müşterilere daha iyi hizmet vermesine ve operatörlerin daha verimli, daha güvenli ve mümkün olduğunu asla hayal etmedikleri şekillerde çalışmasına yardımcı olacak. Bobcat, şantiyeyi daha akıllı bir yer haline getirmek amacıyla, insanların her gün kullandığı farklı teknolojileri test ederek ve benimseyerek operatör ve makine arasındaki boşluğu doldurmaya çalışıyor.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap